Λειτουργία της Επιτροπής Διεπιστημονικής Υποστήριξης (Ε.Δ.Υ.)

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες.

Σας ενημερώνουμε ότι το σχολείο μας θα υποστηρίζεται κατά την σχολική χρονιά 2022-2023 κάθε Τρίτη από την Επιτροπή Διεπιστημονικής Υποστήριξης (Ε.Δ.Υ.).

Η Ε.Δ.Υ.  αποτελείται από τον Διευθυντή Τσιακίρη Βασίλη (με αναπληρωτή τον κ Χαριτίδη Ηρακλή), την Εκπαιδευτικό Ειδικής Αγωγής κ. Τσόκανου Ελένη (με αναπληρώτρια την κ Μίκηκη Φωτεινή), την Ψυχολόγο Ανδρέου Ευαγγελία  και την Κοινωνική Λειτουργό Αμύνδα Πασχαλιά.

Η συγκεκριμένη υποστήριξη παρέχεται από το σχολείο μας με στόχο την ενίσχυση των μαθητών σε μαθησιακό, συναισθηματικό και κοινωνικό επίπεδο, καθώς και την συμβουλευτική Γονέων.

Για οποιοδήποτε αίτημα μπορείτε να απευθύνεστε στη Διεύθυνση του Σχολείου:

Τηλ.: 2392031238

Email š: 2dimnmic@sch.gr

Μπορείτε να πληροφορηθείτε αναλυτικά για τη λειτουργία της Ε.Δ.Υ. στην ιστοσελίδα του Σχολείου (Αρχικό μενού –> Ποιοι είμαστε –> Ε.Δ.Υ.) και συγκεκριμένα στο σύνδεσμο:

Τσιακίρης Βασίλης

Αφήστε ένα Σχόλιο